REALIZACJE


Balustrada

Balustrady

Dla efektownego wykończenia domu warto sięgnąć po balustrady kute naszej produkcji. Obecność przemyślanej i elegancko prezentującej się konstrukcji stanie się dodatkową ozdobą wnętrza lub elewacji. Będzie pełnić przy tym swoją zasadniczą rolę – a mianowicie barierki zabezpieczającej balkon lub schody.

Brama kuta

Ogrodzenia

Podczas prac budowlanych należy pamiętać o wyborze ogrodzenia, które nie tylko zapewni bezpieczeństwo, ale ponadto stanie się nowoczesnym elementem dekoracyjnym. Zachęcamy, aby oprócz parametrów technicznych wziąć pod uwagę także walory estetyczne. Dzięki temu płot będzie zachwycał wyglądem przez kolejne lata.

Automatyczna brama garażowa

Bramy garażowe

Stylowe i praktyczne – takie są bramy garażowe, które znajdziesz w naszej ofercie. Współpracujemy z najlepszymi producentami w branży: Wayne-Dalton oraz Hormann. Dostarczamy konstrukcje powstałe z myślą o solidnym wykończeniu garażu zarówno w budownictwie jednorodzinnym i szeregowym, jak i przemysłowym.

Balustrada

Furtki

Furtka jest reprezentacyjnym modułem ogrodzenia. Wykonujemy solidne i eleganckie furtki kute, z ozdobnymi elementami z metaloplastyki, a także estetyczne furtki metalowe, o lżejszej konstrukcji i prostszej formie. Nasze furtki odznaczają się oryginalnym wzornictwem i długotrwałą odpornością na korozję. Zabezpieczone są powłoką cynową, która zapewnia ochronę metalu przed wpływem czynników zewnętrznych oraz pomalowane są metodą proszkową. Realizujemy również indywidualne projekty według pomysłu klienta.

Brama wjazdowa

Bramy wjazdowe

Chcąc zapewnić sobie komfort i bezpieczeństwo, warto zdecydować się na bramę wjazdową z automatyką, która stanie się doskonałym wykończeniem każdego ogrodzenia. Realizujemy zlecenia zarówno na klasyczne modele skrzydłowe, jak i praktyczne i wygodne w użyciu modele przesuwne w dowolnym, wybranym przez Ciebie stylu.

Balustrady loftowe

Balustrady loftowe

Balustrady loftowe to element wnętrz, wykorzystywany do zabudowy schodów czy antresoli. Instalacje te nadają pomieszczeniom wyjątkowego charakteru, a moda na nie rozpoczęła się w latach 90. Lofty to lokale mieszkalne urządzone w poprzemysłowych budynkach. Wyróżnia je surowy, prosty, a zarazem ciekawy styl. Balustrady loftowe doskonale sprawdzą się więc w nowoczesnych, eleganckich pomieszczeniach. Poza doskonałymi walorami estetycznymi cechuje je wysoka trwałość. Balustrady loftowe wykonujemy na wymiar.